Express
160 mins
160 mins
Akram Abad Walton - Lahore
Search
Fresh Chicken
Login & Register
0
All Categories
Fresh Food
Fruits & Vegetables
Food Cupboard
Beverages
Baby Products
Smartphones, Tablets, and Wearables
Electronics & Appliances
Frozen Food
Tang
Sort by: Relevance
Deals
Today's Deals
Brand
Tang
Origin Country
Pakistan
Size
750GM
Price
PKR 299 - 2550
Filters
Sort
Deals
Pakistan
PKR
299.00
350.00
PKR 797.33 per Kilo
Tang Orange Pouch 375 gr
PKR
830.00
PKR 1106.67 per Kilo
Tang Orange 750 gr
750GM
Only 3 left
Pakistan
PKR
299.00
350.00
PKR 797.33 per Kilo
Tang Pineapple Flavored Powdered Drink 375 gr
Pakistan
PKR
299.00
350.00
PKR 797.33 per Kilo
Tang Lemon & Pepper Flavored Powder Drink 375 gr
PKR
830.00
PKR 1106.67 per Kilo
Tang Mango Jar 750 gr
750GM
Only 3 left
Pakistan
PKR
299.00
350.00
PKR 797.33 per Kilo
Tang Mango Pouch 375 gr
PKR
2,550.00
PKR 1020 per Kilo
Tang Mango 2.5 kg
Only 1 left
Pakistan
PKR
2,550.00
PKR 1020 per Kilo
Tang Orange Flavoured Powdered Drink 2.5 kg
Only 1 left
Home
categories
Cart
Profile